TCS - 3 - KURTKA PERTH S430

 

Wodoodporna, ocieplana kurtka Perth S430 to produkt w bardzo atrakcyjnej cenie, oferujący wysoki poziom ochrony przed chłodem, wiatrem i deszczem.

Kurtka Perth została wprowadzona do sprzedaży w naszym sklepie stacjonarnym oraz internetowym na jesieni ubiegłego roku i bardzo szybko znalazła uznanie klientów. Postanowiliśmy sprawdzić dlaczego..

S430 przy pierwszym kontakcie sprawia bardzo pozytywne wrażenie. Liczne i funkcjonalnie rozmieszczone kieszenie sprawiają, iż korzystanie z nich jest bardzo intuicyjne – nie tracimy czasu na szukanie „wejść” do kieszeni, mimo że są one zabezpieczone patką przeciwdeszczową. Kieszenie boczne są bardzo pojemne i ocieplane.

Innym czynnikiem, wywołującym pozytywne odczucia względem kurtki Perth, jest bardzo dobre wykończenie, widoczne już na pierwszy rzut oka. Materiały wykorzystane przy produkcji S430 charakteryzują się wysoką jakością,elegancją i wytrzymałością. Wewnętrzny sztruksowy kołnierz oraz szykowna wyściółka w kratę sprawiają, iż możemy szybko zapomnieć, że mamy do czynienia z kurtką roboczą. I nie będzie to błąd, bowiem kurtka Perth S430 świetnie nadaje się również na wycieczkę do lasu, na ryby, grzybobranie, albo na żagle. W tym miejscu warto dodać, iż kurtka posiada chowany kaptur.

 

 

Jak wspomnieliśmy, S430 to kurtka ocieplana. Warto jednak zwrócić uwagę, że jest to ok. 200 g ocieplina, która świetnie sprawdza się w okresie jesieni, przedwiośnia i w czasie niezbyt mroźnej zimy – ot, takiej tegorocznej. Praca w kurtce Perth, dzięki zastosowanej ocieplinie nie wywołuje w zimowe dni dyskomfortu związanego z przegrzaniem. Jest więc bardzo dobra dla pracowników wykonujących zimą aktywną i wymagającą sporego nakładu siły pracę.

Dodajmy, iż w tradycyjną, mroźną zimę występującą w Polsce, S430 nie zagwarantuje odpowiedniej ochrony. Perth nie jest kurtką dostosowaną do mroźnych zim. Jest świetna na jesień, przedwiośnie i delikatną zimę.

Komfort użytkowania kurtki Perth S430 jest bardzo wysoki. Zastosowany zewnętrzny materiał wodoodporny nie ogranicza swobody ruchów. Średnia waga kurtki to 1,3 kg. I bardzo ważna wiadomość – S430 nie tylko teoretycznie jest wodoodporna. Przeprowadzone przez nas testy potwierdzają bardzo dobre właściwości przeciwdeszczowe.

Na koniec warto zwrócić uwagę na cenę S430, która jest w naszym odczuciu pozytywnym zaskoczeniem. Mając porównanie z innymi kurtkami oferującymi podobne właściwości, zakładalibyśmy, iż cena S430 powinna wahać się w granicy 200 zł. Tymczasem kurtka Perth S430 kosztuje jedynie 129,99 zł brutto!

Cena ta nieznacznie wzrosła względem roku ubiegłego, co podyktowane jest ogólnym wzrostem cen.

Podsumowując, kurtka S430 to produkt bardzo dobry pod każdym względem. Wykonanie, funkcjonalność, cena – nie mamy się do czego przyczepić. Na obecną zimę i nadchodzącą wiosnę kurtka Perth S430 jest rozwiązaniem idealnym. Szczerze polecamy!

KUP TERAZ - KURTKA PERTH S430

 

Testujemy Co Sprzedajemy:

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl