Konkretny ubiór pracowników często jest nie tylko świadectwem dbania firmy o wizerunek przedsiębiorstwa i zatrudnianych osób. W wielu przypadkach specjalistyczne komplety odzieży roboczej są koniecznością – zapewniają bowiem pracownikom komfort i bezpieczeństwo pracy w trudnych, nierzadko ekstremalnych, warunkach.

W asortymencie naszego sklepu posiadamy szeroki wybór prostych strojów dla pracowników w różnych kolorach – składające się z bluzy i ogrodniczek zestawy ubrań są stosunkowo cienkie i przewiewne. Wykorzystanie poliestru i bawełny sprawia, że ubiór nie krępuje ruchów oraz nie zwiększa dyskomfortu termicznego w upalne dni. Osobom, które są narażone na pracę w pozycji klęczącej polecamy stroje ze wzmocnionym materiałem w miejscu kolan – mocna tkanina skutecznie zapobiega rozdarciom spodni oraz kontuzjom i urazom pracownika.

Nasz sklep oferuje również bardziej specjalistyczne komplety robocze w korzystnych cenach, które przystosowane są do użytkowania w ekstremalnych warunkach, np. w sąsiedztwie ognia czy w przemyśle pirotechnicznym. Wykonane z mocnej tkaniny naturalnie trudnopalnej oraz z włókna węglowego kombinezony zapewniają bezpieczeństwo przed wysoką temperaturą i ogniem. Posiadamy także komplety odzieży roboczej wykonane z materiałów antyelektrostatycznych, które przeznaczone są dla osób wykonujących prace spawalnicze i o podobnym poziomie zagrożenia.

W tej zakładce znajduje się odzież robocza sprzedawana w kompletach - bluza + spodnie. Większość odzieży sprzedajemy oddzielnie. Proszę sprawdzić podkategorie "Bluzy" i "Spodnie" w kat. "Odzież robocza".

UBRANIE ROBOCZE HETMAN KOLORADO UBRANIE ROBOCZE HETMAN KOLORADO
Producent: Hetman
Cena:

219,00 zł

Cena netto: 178,05 zł

zobacz więcej
UBRANIE ROBOCZE HETMAN OS9 SZWED PLUS UBRANIE ROBOCZE HETMAN OS9 SZWED PLUS
Producent: Hetman
Cena:

239,00 zł

Cena netto: 194,31 zł

zobacz więcej
UBRANIE ROBOCZE HETMAN SMART UBRANIE ROBOCZE HETMAN SMART
Cena:

139,00 zł

Cena netto: 113,01 zł

zobacz więcej
UBRANIE ROBOCZE HETMAN SPARTAKUS UBRANIE ROBOCZE HETMAN SPARTAKUS
Cena:

100,00 zł

Cena netto: 81,30 zł

zobacz więcej
UBRANIE ROBOCZE HETMAN TRAK PLUS UBRANIE ROBOCZE HETMAN TRAK PLUS
Producent: Hetman
Cena:

139,99 zł

Cena netto: 113,81 zł

zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl