Kontakt

 
 
  
BHP VOTA
 
ul. Sokołowska 9 lok. U03
01-142 Warszawa
NIP: 113-029-62-64 | REGON: 011793414  
 

 
Godziny otwarcia:

  
poniedziałek - piątek
7:00 - 16:30
 

 
 
  
tel.: 22 100 37 16
 
fax: 22 100 37 21

 
ZAPRASZAMY METREM!
 

 AKCEPTUJEMY KARTY PŁATNICZE
 
 
UWAGA!
 
Ceny w sklepie internetowym mogą różnić się od cen w sklepie stacjonarnym przy ul. Sokołowskiej 9. Aby mieć gwarancję ceny internetowej proszę złożyć zamówienie w e-sklepie. Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówionego towaru w sklepie przy ul. Sokołowskiej 9 - opcja dostępna w procesie składania zamówienia, wybór opcji dostawy.

 

 

PARKOWANIE

 
I
(dot. samochodów o h < 2 m, bez instalacji lpg)
 
Będąc już na ul. Sokołowskiej, mogą Państwo skorzystać z parkingu podziemnego, do którego wjazd znajduje się mniej więcej w środkowej części budynku. Wjazd na parking jest widocznie oznaczony, brama otwiera się automatycznie i nie pobierane są żadne opłaty. Jedynym ograniczeniem jest wysokość pojazdu, którym się Państwo poruszacie. Wjazd na parking podziemny możliwy jest tylko przy wysokości samochodu nie przekraczającej 2 m.
W podziemiach, skręcając w lewo (nie ma innej możliwości), po prawej stronie ujrzą Państwo Windę nr 1. Proszę wjechać na "poziom 0".
Po wyjściu z windy proszę kierować się w lewo.
Regulamin parkingu dopuszcza postój do 3 godzin.
 

II 
 
Poruszając się samochodem o h > 2 m, mogą Państwo podjechać pod drzwi naszego sklepu. To samo dotyczy klientów, którzy planują zrobić duże zakupy (nie dot. soli drogowej*). Zaparkowanie pod drzwiami sklepu będzie dla Państwa i dla nas najwygodniejszym rozwiązaniem.
 
 
Aby to zrobić, należy kierować się zgodnie z naszymi znakami informacyjnymi, umieszczonymi przy ulicy Sokołowskiej, tzn.:
1. Wjechać na teren Kaskady drogą wewnętrzną znajdującą się na szczycie budynku bliżej ul. Górczewskiej;
2. Zatrzymać się przed szlabanem i skorzystać z domofonu umieszczonego na słupku po stronie kierowcy;
3. Na prośbę ochrony podać "BHP VOTA" jako celu przyjazdu, nr rejestracyjny oraz markę pojazdu. Po przekazaniu tych informacji ochrona podniesie szlaban;
4. Objechać cały budynek. Nasz sklep mieści nie na jego drugim szczycie - bliżej ul. Wolskiej. Przed naszym sklepem znajduje się zatoczka parkingowa.

 
* w przypadku osobistego odbioru soli drogowej, piasku i mieszanki oraz towarów wielkogabarytowych prosimy o uprzedni kontakt telefoniczny, ponieważ wymienione artykuły mogą być przygotowane do odbioru w oddzielnym magazynie.
 
 
***

Inspektor Ochrony Danych: Paweł Strzałkowski

mail: iod@medsoft.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl