Kontakt

 
 
  
BHP VOTA
 
ul. Sokołowska 9 lok. U03
01-142 Warszawa
NIP: 113-029-62-64 | REGON: 011793414  
 

 
Godziny otwarcia:

  
poniedziałek - piątek
7:00 - 16:30
 

 
 
  
tel.: 22 632 52 14
 
 
 
ZAPRASZAMY METREM!
 

 AKCEPTUJEMY KARTY PŁATNICZE
 
 
UWAGA!
 
Ceny w sklepie internetowym mogą różnić się od cen w sklepie stacjonarnym przy ul. Sokołowskiej 9. Aby mieć gwarancję ceny internetowej proszę złożyć zamówienie w e-sklepie. Istnieje możliwość odbioru osobistego zamówionego towaru w sklepie przy ul. Sokołowskiej 9 - opcja dostępna w procesie składania zamówienia, wybór opcji dostawy.

 

 

 PARKOWANIE
 
Od 2021 r. ul. Sokołowska i ościenne zostały włączone do Strefy Płatnego Parkowania, dzięki czemu w każdej porze dnia nie ma problemu z zaparkowaniem w okolicach naszego sklepu. Przypominamy o konieczności opłacenia parkowania w parkomacie lub za pomocą aplikacji MobiParking, itp.
 
Istnieje możliwość zaparkowania bezpośrednio przed naszym sklepem, w istniejącej zatoczce parkingowej. W tym celu należy wjechać na teren osiedla - wjazd znajduje się bliżej ul. Wolskiej (wyjazd przy naszym sklepie). Aby wjechać należy skorzystać z domofonu znajdującego się obok szlabanu, który nawiązuje połączenie z ochroną, która zdalnie podnosi szlaban.
 
Można również skorzystać z parkingu podziemnego marketu Auchan - uwaga! Parking jest bezpłatny przez pierwsze 1,5h, wyłącznie po pobraniu biletu z parkomatu umieszczonego przy windzie do marketu.
 
 
***

Inspektor Ochrony Danych: Paweł Strzałkowski

mail: iod@medsoft.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl