Regulamin zakupów

Regulamin zakupów

1.

Sklep internetowy prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sieci Internet.

2.

Wszystkie produkty oferowane w sklepie są nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

3.

Wszystkie ceny podane na stronach internetowych są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie składania zamówienia przez Klienta.

4.

Na wszystkie towary sprzedawane w naszym sklepie istnieje możliwość wystawienia faktury VAT.

5.

Zamówiony towar może być odebrany osobiście w naszym sklepie (ul. Sokołowska 9 lok. U03, 01-142 Warszawa) lub dostarczony za pomocą firm kurierskich lub przez naszego kierowcą. Kupujący jest obciążany kosztami dostawy określonymi w cenniku transportu.

6.

Możliwe są następujące formy płatności:

  • Gotówką - przy odbiorze osobistym
  • Za pobraniem - zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze towaru.
  • kartą płatniczą przy odbiorze - Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro.
  • PayU - przelew bezpośredni za pomocą systemu transakcyjnego PayU.
  • PayU - płatność kartą za pomocą systemu transakcyjnego PayU.
  • Przelewem - przedpłata. Rezerwujemy towar w naszym magazynie i przesyłamy e-mail zawierający nasz numer rachunku bankowego. Po zaksięgowaniu wpłaty towar pakujemy i wysyłamy.
  • Przelewem z odroczonym terminem płatności - wystawiamy fakturę z terminem płatności do 14 dni. Ta forma płatności dostępna jest tylko dla stałych klientów.

Dodatkowe koszty związane z poszczególnymi formami płatności określone są w cenniku transportu. 

7.

Przy każdym towarze podany jest status dostępności towaru oraz orientacyjny termin wysyłki.

Standardowy czas kompletowania i wysyłki towaru dla produktów ze statusem dostępności "jest" i "jest dużo" wynosi 24 godziny. Czas realizacji zamówienia dla produktów ze statusem zamówienia "na zamówienie" może wydłużyć się do 20 dni roboczych. Każdorazowo przy składaniu zamówienia przez Klienta, po potwierdzeniu przez Klienta złożenia zamówienie, kontaktujemy się z Klientem w celu podania przewidywanego czasu realizacji Jego zamówienia.

W terminie wysyłki mowa jest o dniach roboczych, w ciągu których planowane jest jego wysłane/zrealizowanie.

W przypadku płatności przelewem powyższy termin wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej - o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej.

Przesyłki są dostarczane za pomocą przesyłki kurierskiej zazwyczaj w ciągu 24 godzin od wysyłki. Nie odpowiadamy za opóźnienia w dostawie przesyłek już nadanych.

8.

Warunki reklamacji i zwrotu towaru opisane są w zakładce "Reklamacje i zwroty".

9.

Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu, składa ofertę kupna określonego towaru na warunkach podanych w opisie produktu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje w momencie kliknięcia przycisku "Zamawiam z obowiązkiem zapłaty".

10.

Regulamin określa zasady zakupów w sklepie. Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na wszystkie postanowienia i informacje zawarte w Regulaminie.

11.

Wszystkie zdjęcia produktów umieszczone na stronie są pomocą do prezentacji produktu i nie mogą stanowić podstaw do przyjęcia reklamacji.

Tabele rozmiarów zamieszczone na stronie posiadają przybliżone wartości i nie stanowią podstawy do przyjęcia reklamacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl