TCS - 2 - OSTRZAŁKA ACCUSHARP

0

 

Witamy w nowym roku! Skoro nowy rok, to i nowy miesiąc. A skoro nowy miesiąc, to wraz z nim kolejny odcinek serii Testujemy Co Sprzedajemy.

W pierwszym odcinku, testując hełm ochronny Diamond, skupiliśmy się na asortymencie ściśle z zakresu bezpieczeństwa pracy. Tym razem postanowiliśmy przetestować coś, co niewątpliwie potrzebne jest każdemu z nas – ostrzałka do noży.

Na pierwszy rzut oka ostrzałka Accusharp nie wzbudza większego zainteresowania, co może być spowodowane niezbyt efektownym wyglądem, bowiem producenci wszystkie swoje siły skupili na funkcjonalności i bezpieczeństwie ostrzałki. W związku z tym daleko jej wyglądem do efektownych (ale czy efektywnych?) produktów konkurencji: 

Tyle o wyglądzie, bo ostrzałka przede wszystkim ma skutecznie ostrzyć, a pod tym względem Accusharp jest po prostu rewelacyjna. Wystarczy jedno pociągnięcie ostrzałką, aby uzyskać pożądany efekt. Accusharp nie wymaga użycia dużej ilości siły, nie pochłania wiele czasu – wystarczy na chwilę przerwać pracę, przeciągnąć ostrzałkę po ostrzu noża i gotowe! Noże po zastosowaniu ostrzałki Accusharp są niezwykle ostre, a krojenie staje się przyjemnością.

Accusharp można stosować również do ostrzenia nożyczek, sekatorów, szpadli, itp. Dzięki swoim niewielkim gabarytom zawsze możemy mieć ją przy sobie, np. w czasie wakacyjnego wyjazdu.

Bardzo ważne jest, aby ostrzałkę Acuusharp stosować prawidłowo! Krótka instrukcja:

  • nóż opieramy na płaskiej i stabilnej powierzchni i przytrzymujemy ostrzem do góry

  • ostrzałkę Accusharp chwytamy za białą obudowę ta, aby niebieski pasek bezpieczeństwa osłaniał nasze palce

  • przeciągamy ostrzałkę Accusharp po ostrzu noża aż do pożądanego efektu (w naszym przypadku nigdy ponad dwa pociągnięcia)

 

Ostrzałkę Accusharp testowaliśmy przez kilka tygodni. Po tym czasie Accusharp wciąż skutecznie ostrzy, a niebieska opaska bezpieczeństwa, choć posiada rysy po ostrzach noży, to nie ma mowy o jakimkolwiek jej przecięciu.

Uważać natomiast trzeba przy ostrzeniu noży z ząbkami, bowiem nieprawidłowe użycie ostrzałki (np. za duży nacisk) może powyginać ząbki. Dlatego w tym przypadku proponujemy więcej przeciągnięć przy mniejszym użyciu siły.

Podsumowując, Accusharp to ostrzałka dla wszystkich – do stosowania w domu, jak i w obiektach gastronomicznych, a dzięki szerokim możliwością zastosowania może okazać się przydatna również w zakładach pracy i przy produkcji. Accusharp jest bardzo łatwa i bezpieczna w użytkowaniu. Gwarantuje świetny efekt przy niewielkim poborze czasu, siły.. oraz pieniędzy!

Zachęcamy do nabycia ostrzałki Accusharp w naszym e-sklepie i zapraszamy na krótki film o niej:

OSTRZAŁKA ACCUSHARP - KUP TERAZ!

 

 

Testujemy Co Sprzedajemy:

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl