TCS - 1 - HEŁM DIAMOND

0

 

Nadszedł czas na pierwszy artykuł naszego nowego cyklu. Jako pierwszy do testu wybrany został przez nas kask ochronny Diamond. Zapraszamy do lektury!

Hełm ochronny Diamond to jeden z czterech najbardziej popularnych wśród naszych klientów kasków ochronnych. Pierwszy mój wniosek po korzystaniu z tego kasku był prosty – kask Diamond jest po prostu bardzo wygodny.

Już na pierwszy rzut oka Diamond wyróżnia się spośród pozostałych kasków. Przypomina on bowiem czapkę baseballówkę, na którą właśnie jest stylizowany.

Kształt baseballówki nie tylko nadaje hełmowi atrakcyjny, sportowy wygląd, ale przede wszystkim zapewnia lepszą widoczność w pionie oraz chroni przed oślepiającym słońcem, a także zabezpiecza oczy przed kroplami deszczu.

Dla obawiających się daszka, który w pierwszych chwilach może wywoływać wrażenie „uwaga, mam coś nad głową!”, uspokajający powinien być fakt, iż użytkownik bardzo szybko przyzwyczaja się do tego stanu rzeczy (mi zajęło może 10 minut) oraz - fakt bardziej ciekawy - hełm Diamond można nosić zarówno daszkiem do przodu, jak i do tyłu. Wystarczy tylko zmienić mocowanie więźby! Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, które w zależności od potrzeb, pozwala dostosować hełm Diamond do każdej sytuacji.

 

Kolejnym atutem kasku ochronnego Diamond są zabezpieczenia podnoszące widoczność pracownika. Diamond dostępny jest w 7 kolorach: białym, czarnym, czerwonym, niebieskim, pomarańczowym, zielonym i żółtym. Wszystkie kolory są fluorescencyjne. Ponadto w bardzo sprytny sposób dodany został na kasku pas odblaskowy. Jego umiejscowienie nie osłabia efektu wizualnego hełmu, lecz dodatkowo go podnosi!

 

Komfort użytkowania hełmu Diamond jest bardzo wysoki. Więźba, regulacja jej zapięcia – wszystko jest bardzo wygodne i praktyczne.

Więźba kasku Diamond posiada płynną regulację na przycisk, z podwójną możliwością korygowania pozycji. Aby zmniejszyć obwód więźby wystarczy pociągnąć za koniec regulacji. Równie szybko można poluzować więźbę – wystarczy nacisnąć przycisk w kolorze kasku.

Poza regulacją więźba posiada potnik w części czołowej.

Cała więźba wykonana jest z poliamidu, posiada 8-punktowe mocowanie do kasku oraz trzy taśmy tekstylne.

Więźba doskonale utrzymuje kask na głowie, nie dostarcza żadnych niedogodności. W pewnym momencie można nawet zapomnieć, że w ogóle mamy na głowie kask.

Dodatkowym atutem hełmu Diamond są liczne, kompatybilne elementy dodatkowe. Najważniejsze z nich to:

Wszystkie te elementy dostępne są w naszym e-sklepie i widoczne są dodatkowo na stronie hełmu Diamond.

 

Na koniec jeszcze kilka suchych faktów:

  • więźba kasku pasuje do obwodu głowy od 53 do 63 cm

  • kask odporny jest na odpryski stopionego metalu, został poddany testom na odkształcenia boczne

  • posiada izolację elektryczną

  • waga: 368 g

 

Podsumowując, hełm Diamond to doskonały kask ochronny również dla najbardziej wymagającyh klientów. Wygoda, komfort użytkowania, sportowy design w połączeniu z praktycznymi rozwiązaniami oraz możliwością dodatkowego rozbudowania hełmu stawia go w czołówce dostępnych na rynku kasków ochronnych.

A zatem polecamy Państwu hełm ochronny Diamond w bardzo dobrej cenie!

Dodatkowo proponujemy Państwu spersonalizowanie kasku, wykonując na nim nadruk z nazwą firmy, logiem, itp.

 

PRZEJDŹ NA STRONĘ HEŁMU DIAMOND I ZAMÓW GO JUŻ DZIŚ!

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl