Przykładowe realizacje - ometkowanie

Dla jednego z naszych klientów wykonaliśmy ostatnio pełną personalizację odzieży. W ramach zamówienia dostarczyliśmy jednej z podwarszawskich firm produkcyjnych ponad 100 kompletów odzieży.

W skład każdego z kompletów wchodziły: T-shirt Heavy, flanelowa koszula robocza, ubranie OS-9. Dla każdego działu produkcji komplety przygotowane były w innych kolorach, a dla spawaczów przygotowaliśmy dodatkowo ubrania Igniforte.

 

 

Zgodnie z życzeniem klienta na wszystkich koszulkach wykonaliśmy firmowy nadruk na plecach i z przodu na piersi. Dodatkowo, zgodnie z życzeniem zamawiającego, który oczekiwał przypisania odzieży do każdego pracownika, wykonaliśmy "ometkowanie" odzieży. Na każdym elemencie znalazła się metka z numerem pracownika.

Polecamy tę formę personalizacji dla każdego - dla małych i dużych przedsiębiorstw, zwłaszcza mając na uwadze nasze doświadczenie w wykonywaniu usługi prania odzieży, gdzie zdarza się, że pracownicy podbierają sobie wzajemnie odzież.

Czekamy na Państwa indywidualne zamówienia i zapytania. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem - Tomasz Lebioda, tel. 798 830 882, tomasz.lebioda@bhpvota.pl - oraz z naszym działem sprzedaży w sklepie przy ul. Sokołowskiej 9 lub pod nr tel. 22 100 37 16, biuro@bhpvota.pl.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl