Nowości w BHP VOTA

Przy wejście do naszego sklepu pojawiła się pewna nowość. Dzięki udanym negocjacjom udało się nam nawiązać ściślejszą współpracę z renomowaną włoską firmą produkcyjną. Industrial Starter, bo o niej mowa, jest producentem odzieży, obuwia i innego asortymentu bhp. Wyróżniającą cechą włoskiego producenta jest szczególna dbałość o nowoczesny design swoich produktów. W końcu Włosi - to zobowiązuje.

W naszym sklepie pojawił się specjalny stojak na obuwie, prezentujący najnowsze modele naszego partnera. Większość butów Issa wyposażonych jest w kompozytowe zabezpieczenia. Kolejną cechą charakterystyczną obuwia z Półwyspu Apenińskiego jest lekkość. Waga jednego buta oscyluje w większości w granicach 200 - 300 gram!

W naszym sklepie internetowym trwają prace nad uaktualnieniem oferty obuwia o nowe produkty Industrial Starter. Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej strony, zakładki "nowości" oraz buty robocze. Już dziś możecie Państwo zamówić przez e-sklep świetne buty Issa Light, które są idealne na panujące obecnie temperatury. Przewiewność i lekkość butów gwarantują niesamowitą wygodę użytkowania! Issa Light nie posiadają zabezpieczeń, są butami na co dzień.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl