BHP VOTA sponsorem Festiwalu Narodów

BHP VOTA dzięki intensywnej współpracy z Duszpasterstwem Młodzieży Diecezji Warszawsko-Praskiej uzyskała status oficjalnego sponsora Festiwalu Narodów organizowanego jako centralne wydarzenie, tzw. tygodnia diecezji.

Całość organizowana jest w związku z odbywającymi się w tym roku Światowymi Dniami Młodzieży w Krakowie. Spotkanie z papieżem Franciszkiem poprzedza tydzień w diecezji. Jest to czas, w którym młodzież z całego świata przygotowuje się do kulminacyjnego momentu ŚDM w poszczególnych diecezjach w Polsce. W tym czasie m.in. zwiedzają i poznają naszą Ojczyznę oraz uczestniczą w wielu integracyjnych przedsięwzięciach.

Jednym z nich jest Festiwal Narodów, który odbędzie się w sobotę 23 czerwca na warszawskim Tarchominie. Wszelkie szczegóły na ten temat można znaleźć na stronie organizatora: florianska3.pl.

 

Przygotowania do Festiwalu i tygodnia w diecezji trwają od blisko 3 lat. Od początku tych przygotowań towarzyszymy Duszpasterstwu, czego końcowym owocem jest przyznany nam status sponsora oraz, mamy nadzieję, perfekcyjnie zorganizowany Festiwal Narodów 2016.

W ramach kompleksowego zaopatrzenia dostarczyliśmy Duszpasterstwu m.in.:

  • apteczki i sprzęt p-poż.,
  • taśmy ostrzegawcze wraz ze szpilami,
  • kamizelki ostrzegawcze z nadrukiem,
  • progi kablowe, pachołki drogowe, lizaki policyjne, lampy ostrzegawcze na samochód,
  • parasole, flagi samochodowe, magnesy reklamowe na samochód,
  • środki czystości, rękawice robocze.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl