Kurtka zimowa trudnopalna fr59
5
Opis
UWAGA! W związku z bardzo dużą popularnością kurtki FR59 prosimy o kontakt przed złożeniem zamówienia celem potwierdzenie dostępności koloru i rozmiaru - tel. 798830882 lub 226325214.
Ta ocieplana kurtka trudnopalna i antystatyczna jest idealna dla potrzeb przemysłu petrochemicznego i gazownictwa. Została wykonana z takiego samego materiału zewnętrznego jak kombinezon FR50. Dodatkowo posiada warstwę izolacyjną i bawełnianą podszewkę trudnopalną. Na kurtce naszyto taśmy ostrzegawcze. Dwukierunkowy zamek główny z mosiądzu oraz dwie kieszenie na klatce piersiowej z zamkami z mosiądzu oferują dodatkowe korzyści. Kurtka posiada wewnętrzną regulację na wysokości pasa. Dodatkowym atutem jest kaptur dopinany na zamek mosiężny.
- Ochrona przed ciepłem promieniującym, konwekcyjnym i kontaktowym
- Ochrona spawalnicza klasy 2
- Dolne kieszenie przednie zapinane na rzep
- Wewnętrzna kieszeń na klatce piersiowej
- Dwie kieszenie na klatce piersiowej zapinane na napy
- Regulacja w pasie ułatwia dopasowanie
- Trudnopalna podszewka bawełniana podwyższa ocieplenie i komfort użytkowania
- Solidny, mocny i trwały zamek z mosiądzu
- Całkowite ocieplenie utrzymuje ciepło organizmu
- Regulacja mankietów przy pomocy rzepa
- Naszyta trudnopalna taśma ostrzegawcza klasy Premium
- Odpinany kaptur
- Zaczepy na radio
- Tkanina z filtrem 40+ UPF blokująca 98% promieni UV
- 5 obszernych kieszeni
- CE KAT. III
- Certyfikowano na zgodność z CE
- Dwustronny zamek błyskawiczny
- Materiał wierzchni: Bizflame Plus: 99% Bawełna, 1% Włókno węglowe 350g
- Materiał podszewki: 100% Bawełna, wykończenie trudnopalne 170g
- Wypełnienie: 100% trudnopalny Poliester 150g
- EN ISO 11612 A1+A2 B1, C1, E2, F1
- EN ISO 11611 Klasa 2 A1+A2
- EN 1149 -5
- EN 342 0.321 (M².K/W), 2, X
Mateusz
Kurtka naprawdę solidna. Trzyma ciepło nawet przy dużych mrozach, a jednocześnie nie ogranicza ruchów. Materiał trudnopalny robi różnicę – czuję się bezpieczniej przy pracy z iskrzeniem i urządzeniami grzewczymi. Dużo kieszeni, mocne rzepy i dobry kaptur. Świetny zakup.